sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro    Foto Pro
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA Outlet > SIGMA 120-400MM F4.5-5.6 APO DG OS HSM RF
PAYLAŞ:

SIGMA 120-400MM F4.5-5.6 APO DG OS HSM RF

Tek Çekim:
5.150,70 TLKDV Dahil
Havale:
5.150,70 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları
Sigma'nın orijinal OS (Sarsıntı Önleyici) Telefoto zoom objektifi

Sigma'nın orijinal OS fonksiyonuna sahip olan bu objektif deklanşör hızını yaklaşık olarak 4 stopa kadar yavaşlatır. Tüm fokal alan için asgari netleme mesafesi 150cm ve azami büyütme oranı 1:4.2?dir. Üç SLD cam elemanı renk sapmasını mükemmel şekilde düzeltir. Bu objektif arka netleme fonksiyonu ile donatılmış olup, netleme kaynaklı bozulmaları azaltır. Tüm zoom aralığında yüksek kalitede görüntü elde edilir. HSM ile sessiz ve hızlı netlik ve aynı zamanda istenildiğinde manuel netlik yapılabilir. Ayrıca telekonvertör takılabilmesi mümkündür.

 

Sigma'nın kendine has OS (Sarsıntı Önleyici) teknolojisi
 

Bu objektif Sigma?nın kendine has OS fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu fonksiyon objektif içinde bulunan iki adet algılayıcının fotoğraf makinesinin yatay ve dikey hareketlerini algılayarak optik görüntü dengeleyici grubunu hareket ettirerek gövdenin sarsıntısının dengelenmesi şeklinde çalışır. Deklenşör hızının 4 stopa kadar yavaşlatabilir. Mod 1 genel fotografi için idealdir. Mod 2 motor sporları gibi hareketli konular için etkilidir.
* Pentax ve Sony bayonetli objektiflerde OS fonksiyonu bulunmaz.
Optik Stabilizasyonsuz
Optik Stabilizasyonlu
 
400mm Telefoto alanı

Bu objektif telefoto objektiflerin kabiliyeti olan konuyu yaklaştırma ve perspektif kısaltma ile özgürce oynanmasını sağlar.
 
Yakın plan fotoğraf çekimine müsaittir.

Bu objektifin asgari netleme mesafesi 150cm ve azami büyütme oranı 1:4.2'dir. Çiçek ya da rahatsızlık vermeden çekilmesi gereken böcek gibi konular için idealdir. Dar görüş açısı konuyu vurgulamak için de kullanılabilir.

 

Mükemmel Optik Performans
 

Üç SLD cam elemanı aksiyal renk sapmalarını düzeltir. Çok katmanlı kaplama parlama ve yansımaları düşürür. Bu objektif arka netleme fonksiyonu ile donatılmış olup, netleme kaynaklı bozulmaları azaltır.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı

 

HSM (Hiper Sonik Motor)
 

HSM ile sessiz ve yüksek hızda netleme yaparken aynı zamanda netleme bileziğini döndürerek her zaman manuel netleme yapmak mümkündür.
  Hipersonik Motor
 
APO Telekonverter (Opsiyonel)

Bu objektif, 1.4 EX telekonvertör ile 168-560mm F6.3-8 MF zoom objektif olarak, 2 EX telekonvertör ile 240-800mm F9-11 MF manuel fokus zoom objektif olarak görev yapar.
* Pentax bayonetli Telekonvertör bu objektif ile uyumlu değildir
g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.