sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro    Foto Pro
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SONY Kullanıcıları için ÖZEL > SIGMA 16MM F1.4 DC DN Contemporary (E Mount)
PAYLAŞ:

SIGMA 16MM F1.4 DC DN Contemporary (E Mount)

Tek Çekim:
2.893,95 TLKDV Dahil
Havale:
2.893,95 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları

DN | Contemporary ailesinde yeni bir üye: F1.4 diyafram açıklığına sahip 16mm geniş açılı objektif.

F1.4 parlaklığında, geniş açılı çekimlerin tadını çıkarın.

Yeni SIGMA 16mm F1.4 DC DN | Contemporary, aynasız Sony E tipi APS-C sensör boyutuna sahip gövdeler için üretilmiş, dünyanın ilk FF24mm eşdeğeri, F1.4 diyafram açıklığındaki objektifidir. Aynı objektifin MTF (Micro Four Thirds) versiyonu da, yine F1.4 diyafram açıklığıyla FF32mm eşdeğeridir. Aynasız gövde kullanıcılarının öteden beri beklediği geniş diyafram açıklığına sahip geniş açılı objektif böylece gerçek olmuştur.

Gündelik kullanım için hafif ve küçük boyutlu bir gövdeye sahip olan SIGMA DN serisi objektifler, temel odak uzaklıklarında üstün performans sergilemektedirler. Bu yeni ürün, 2016 yılında 30mm F1.4 DC DN | Contemporary’nin büyük başarısıyla başlayan aynasız gövde uyumlu yeni seriye eklenmiş bulunuyor. 16mm F1.4 DC DN | Contemporary, F1.4 parlaklığıyla üst düzey optik performansı buluşturuyor.

Tasarım konseptini SIGMA 30mm F1.4 DC DN | Contemporary ile paylaşan 16mm F1.4 DC DN | Contemporary’nin yapısında 16 mercek 13 grup halinde sıralanmıştır ve üretimde en üst düzey cam türleri kullanılmıştır. Sonuç, optik kusurların en aza indirildiği ve en açık diyafram değerinde bile üstün keskinlik elde edilen bir üründür. Optik tasarım ve özel kademeli motor sayesinde video çekimler de sorunsuzdur. Ayrıca toz ve su sıçramalarına karşı korumalı bayonete sahiptir.

 

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.