Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, meslek, gelir düzeyi, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sunucularımızda toplanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerinin kurgulanmasında kullanılmaktadır. Üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve satmamaktayız.
FotoPro, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, FotoPro müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla FotoPro iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Sitemiz ziyaretiniz sırasında bilgisayarınıza cookie gönderilerek ilgili paylaşımlar sizinle yapılmaktadır.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. FotoPro'dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayın" linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Güvenlik

FotoPro Fotoğraf Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindedir. Sitemizde tüm veri iletişimi SSL (Secure Sockets Layer) kriptolama tekniği ile yapılmaktadır.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde FotoPro Fotoğraf Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.