Hakkımızda


Fotopro Fotograf Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Hobyar Mah. Ankara Cad. Muhzirbaşı Sok. Atabay Merkez İş Hanı No:3/601
FATİH-İSTANBUL

HOCAPAŞA VD: 3880621045
MESİS NO: 388062104500018
İSTANBUL TİC.SİC.NO: 7080282009 yılında kurulmuş olan FotoPro, fotoğraf, video ve optik alanlarında kullanılan yüksek nitelikli ürünlerin ithalatını ve toptan satışını gerçekleştirmektedir. Merkezimiz İstanbul'da bulunmakla birlikte yaygın bir bayi ağı ile Türkiye'nin her noktasına hızlı ve etkin hizmet vermekteyiz.
Kadromuz, fotoğrafçılık sektöründe profesyonel ve ileri amatör ürün kategorilerinde 15 yıldan fazla deneyime sahiptir.
Ürünlerimiz ağırlıklı olarak görüntüleme amaçlı olmakla birlikte amatör ve profesyonel fotoğrafçı ve stüdyoların yanı sıra, tıp, bilim, güvenlik vb. sektörlere paket projeler de sağlamakta, kendi bünyesinde görüntüleme çalışmaları yapan kamu kurumları ve özel kurumlara kişiselleştirilmiş sistemler ve personel eğitimi / danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Fotopro, kuruluşundan kısa süre sonra, dünyanın en büyük objektif üreticilerinden Sigma'nın Türkiye tek yetkili dağıtıcısı olmuştur. Daha sonraki yıllarda da tümü yüksek kaliteli ürünleriyle tanınan JVC-Kenwood (profesyonel video kameralar), Swarovski Optik (profesyonel dürbün, teleskop ve gece görüş cihazları), Think Tank Photo (ağır koşul tipi kamera çantaları, askılar ve diğer taşıma / koruma aksesuarları) Velbon (profesyonel üçayaklar ve üçayak kafaları), Miggo (fotoğraf makinesi askı ve koruyucu kılıf aksesuarları) ve GigaPan (panorama robotları) ve temsil ettiğimiz markalara eklendi.
Deneyimli kadromuz ve üst düzey ürünlerimizden aldığımız güçle, şu anda pazarın en etkili firmalarından biriyiz. Kullanıcı odaklı ve yenilikçi yapımızla kendimizi her zaman daha ileri noktalara taşımakta kararlıyız.
Ürünlerimizin tümünü ve satış ağımızı web sitemizde inceleyebilirsiniz.
Ürünlerimizi güvenli ve hızlı bir biçimde satın almak için on-line mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.