sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > Contemporary Serisi > SIGMA 17-70MM F2.8-4 DC MACRO OS Contemporary
PAYLAŞ:

SIGMA 17-70MM F2.8-4 DC MACRO OS Contemporary

%
17
Eski Fiyat:
 4404.40 TL (KDV dahil)
Tek Çekim:
3.634,40 TLKDV Dahil
Havale:
3.634,40 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları
D - SLR fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmış geniş diyaframlı standart zoom objektif SIGMA'nın özgün OS (sarsıntı önleyici) fonksiyonu ile donatılmış ve yakın çekim özelliğine sahiptir

Bu standart zoom objektif sadece dijital SLR fotoğraf makineleri için tasarlanmış ve Sigma?nın özgün OS (Optical Stabilizer) fonksiyonuna sahiptir. Bu objektif, geniş açıda 17mm odak uzaklığında F2.8 geniş bir diyaframdan telefotoya kadar farklı açıları kapsar. Vizörden bakıldığında fotoğrafçının kolaylıkla netlik ve kompozisyonu kontrol edebilmesini sağlayan parlak bir görüntü sağlar. Objektif 22cm asgari netleme mesafesi ve 1:2.7 maksimum büyütme oranı ile yakın plan, peyzaj ve makro fotoğrafçılık için idealdir. ELD (Olağanüstü Düşük Dağılım) cam ve asferik objektifler tüm zoom aralığı boyunca renk sapmalarını mükemmel şekilde düzeltirken yüksek görüntü kalitesi sağlar. Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yansımaları azaltır. HSM (Hyper Sonic Motor) sessiz ve yüksek hızda AF sağlar.
 
Farklı görüş açıları

Objektif geniş açıdan telefotoya en sık kullanılan açılar kapsar. Farklı tip fotoğraf çekimleri için çok yönlü bir objektiftir
 
Yakın-plan fotoğrafçılık

Asgari netleme mesafesi 22cm ve azami büyütme oranı 1:2.7'dir. Objektifin ön elemanı ile konuya 4.7cm çalışma mesafesi yakın plan çekimler için çok uygundur.
 
Konvansiyonel Modellere Göre %30 daha küçük

Günlük yaşamda kullanılan kullanılan objektiflerde , küçük yapı büyük bir fark yaratıyor. Daha küçük bir OS birimi içeren ve optik elemanların yapısı ve güç dağılımı optimize ederek, objektif çerçevesinin artık daha kompakt hale gelmiştir. Thermally Stable Composite (TSC) teknolojisi sayesinde objektif yapısını korur ve özellikle değişken sıcaklık koşullarında az miktarda esnemeye maruz kalır. Genellikle kullanılan Polikarbonat ile karşılaştırıldığında, TSC yaklaşık % 25 daha yüksek elastikiyete sahiptir. Termal büzülme düşük olduğundan, metal parçalarının yüksek benzeşmesi vardır ve yüksek kalitede ürün üretiminde katkıda bulunur. Bu objektifin boyutu bizim geleneksel modellere göre% 30 daha küçüktür.
 
Üstün görüntü kalitesi

Bir ELD (Olağanüstü Düşük Dağılım) cam elementi ile iki kalıplanmış cam ve bir hibrit asferik objektif her türlü dağılmayı mükemmel biçimde düzeltir. Yüksek görüntü kalitesi tüm zoom aralığı boyunca güvence altına alınmıştır.
 
17mm odak uzaklığında F2.8 geniş diyafram

Geniş diyafram vizörden bakıldığında parlak bir görüntü sağlar ve fotoğrafçıların kolaylıkla netleme ve kompozisyon kontrolünü sağlar.

 

Sigma'nın benzersiz OS (Optik Sabitleyici) teknolojisi
 

Objektif SIGMA'nın özgün OS fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu sistem fotoğrafçının perde hızını 4 stopa kadar yavaşlatabilmesini sağlar. Sony ve Pentax bayonetli objektiflerdeki dahili OS fonksiyonu fotoğraf makinelerindeki sarsıntı önleyici fonksiyonu olduğu halde çalışır. Gövde sarsıntısının telafisi vizörden bakıldığında görülebilirken fotoğrafçı bu şekilde etkin netleme ve kompozisyon kontrolü yapabilir.
Optik Stabilizasyonsuz
Optik Stabilizasyonlu

 

Süper Çok Katmanlı Kaplama
 

Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve hayalet görüntüleri azaltırken ters ışık koşullarında dahi yüksek kontrastlı sağlar.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı

 

Yuvarlak diyafram
 

Bu objektif 7 bıçaklı yuvarlak diyaframı netsiz alanlarda cazip bokeh efekti oluşturur.

 

Sessiz ve hızlı AF
 

Dahili netleme (IF) sistemi ve HSM (Hyper Sonic Motor) yüksek hızda ve sessiz netleme yapılmasını sağlar

* AF Pentax ist * serisi ve HSM desteklemeyen K100D dijital SLR fotoğraf makineleri ile çalışmaz.
  Hipersonik Motor

 

Pirinç bayonet
 

Objektif, yüksek hassasiyette ve dayanıklılıkta üretilmiş pirinç bayonete sahiptir. Uzun süre kullanılabilmesi için çok daha dayanıklı hale getirilmek üzere özel işlemlerden geçirilerek üretilmiştir.
 
 
Rahat kullanım

Bu objektif taşıma esnasında objektifin kaymasını engelleyici zoom kilidi ile donatılmıştır. Kolay kullanım için büyütme ölçeği objektif üzerinde gösterilmiştir.

.* 35mm SLR gövdelerde veya APS-C ebatlı görüntü algılayıcılardan daha büyük algılayıcı kullanan gövdelerde kullanılması halinde kenarlarda kararma oluşur.
 
Yeni geliştirilen USB DOCK sistemi

Bu yeni ürün konseptine bağlı olarak, kullanıcının objektif yazılımını güncellemek ve odaklama gibi parametreleri ayarlamak için özel yazılım (SIGMA Optimizasyonu Pro) geliştirmiştir.
 
SIGMA'nın özgün MTF ölçüm sistemi A1 ile değerlendirme

Bugüne kadar objektif performansını ölçmek için geleneksel sensörler kullanılırdı. Ancak, artık 46 megapiksel Foveon doğrudan görüntü sensörlerini kullanarak A1 tescilli MTF (Modülasyon Transfer Fonksiyonu) ölçme sistemini geliştirdik. Hatta daha önce tespit edilemeyen yüksek frekanslı ayrıntılar artık kalite kontrol denetim kapsamına girmektedir.
 
Made in Japan

Tüm Sigma ürünlerinin imalatı tamamen Japonya'da, kalıp ve parçalar dahil olmak üzere entegre bir üretim sistemi altında yapılır. Sadece Japonya'da üretim yapan sayılı firmalardan birisiyiz. Ürünlerimizi, fabrikamızın bulunduğu bölgenin ruhunu katarak, temiz hava, temiz su, işine odaklanmış ve çalışkan insanlarımızla yapıyoruz. Her biri kendi alanında uzman çalışanlarımız, zeka ve ileri teknoloji kullanımının bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ürünlerimizin güvenilir kalitesinden gurur duymaktayız.
g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.