sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > DG Serisi (Full Frame) > SIGMA 105MM F2.8 EX DG OS HSM MACRO
PAYLAŞ:

SIGMA 105MM F2.8 EX DG OS HSM MACRO

%
10
Eski Fiyat:
 5159.00 TL (KDV dahil)
Tek Çekim:
4.620,00 TLKDV Dahil
Havale:
4.620,00 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları
Yüksek performans, OS (Titreşim Engelleyici) ile geniş diyaframlı orta telefoto makro objektif

SLD cam renk saçılımlarını önler ve yüzer dahili netlik sistemi tüm netleme alanı içinde yüksek görüntü kalitesi oluşturur. SIGMA'nın APO Telekonvertörleri ile kullanıldığında 1:1 büyütmeden daha büyük görüntüler elde etmeyi mümkün kılar. HSM yüksek hızda ve sessiz netleme yaparken aynı zamanda manuel netleme yapılabilmesini sağlar. Bu objektifin kıvrımlı 9 yaprak diyaframı netsiz alanlarda harika bir netsizlik yaratır.
 
Geniş diyaframlı orta telefoto makro objektif

Yakın plan çekimlerde konuya uygun mesafeden çalışmayı sağlar. En yakın odak pozisyonunda çalışma mesafesi 142 mm olduğu için, doğal ışık koşulları altında objektif ve kameranın gölgeleri, çiçek gibi konularda, fotoğraf çekimini fotoğrafı etkilemeden daha uygun koşullarda çekim yapılır. SIGMA 50mm ve 70mm makro objektifler ile kıyaslandığında, ana konu, pürüzsüz ve netsiz arka plan içinde tanımlanır.

 

Yüksek performans
 

Objektif düzeni mükemmel optik performans üretir. Yüksek kırılma indisi SLD (Özel Düşük Dağılım) cam, renk saçılımlarını, küresel bozuklukları ve alan eğriliğini düzeltir. Tüm çekim mesafelerinde yüksek performansı sağlar. Super Çok Katmanlı Kaplama, yüksek kontrastlı kaliteli görüntüler oluştururken, parlama ve yansımaları azaltır.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı

 

Elde kolay çekim
 

Sigma'nın OS (Titreşim Önleyivi) sistemi yaklaşık 4 stopa kadar etkili düzeltme sunmaktadır. Bu etki vizörden görünür olduğu gibi, kompozisyon ve doğru odaklamaya da yardımcı olur. * Çekim mesafesi kısaldıkça OS etkinliği kademeli olarak azalacaktır.
Optik Stabilizasyonsuz
Optik Stabilizasyonlu
 
Yüzer netleme

Bu objektif, iki mercek grubunun ayrı ayrı harket edebilen yüzer netleme sistemine sahiptir. Bu system çekim mesafesinin değiştiği durumlar oluşan saçılımları azaltırken aynı zamanda sonsuzdan 1:1 büyütmeye kadar istikrarlı bir şekilde görüntü oluşumunu sağlar. Özellikle yakın plan çekimlerde oluşan görüntü bozulmalarını düzeltir. Odaklama objektifin uzunluğunu değiştirmediğinden elde çekim için çok kullanışlıdır.

 

Sessiz ve hızlı AF
 

HSM (Hiper Sonik Motor) yüksek hızda ve sessiz netleme sağlar. Aynı zamanda objektif AF konumunda olsa dahi sürekli olarak manuel netleme yapılabilmesi mümkündür.
  Hipersonik Motor

 

Kıvrımlı 9 yaprak diyafram
 

Bu objektifin kıvrımlı 9 yaprak diyaframı netlike dışı alanlarda harika bir netsizlik yaratır. Aynı şekilde arka planda parlak deniz yüzeyi gibi güçlü ışık kaynaklarının bulunduğu durumlarda dahi pürüzsüz kıvrımlı netlik dışı vurgular yaratır.
 
APO Telekonvertör

Bu objektif Sigma'nın APO TELEKONVERTÖRLERİ ile uyumludur. 1.4x EX DG APO TELEKONVERTÖR ile 147mm F4 AF
* telefoto makro objektif, ve 2x EX DG APO TELEKONVERTÖR ile 210mm F5.6 MF telefoto makro objektif gibi çalışır. Bu şekilde daha uzun mesafede çalışma imkanı sunarken aynı zamanda 1:1 makro çekebilmeye devam eder.
*Yakın plan çekimlerde 45cm altında AF çalışmayacaktır.

 

Özel gölgelik adaptörü
 

APS-C ebatlı algılayıcılara sahip D-SLR gövdeler ile çekim yaparken Görüntü kalitesini olmsuz etkileyebilecek zararlı ışıkların girmesini önlemek için gölgelik boyunu uzatmaya yarayan özel gölgelik adaptörü ile birlikte verilmektedir. *Tam kare D-SLR gövdeler ile birlikte kullanıldığından HA680-01 çıkarılmalıdır.


MACRO 105mm F2.8 EX DG OS HSM

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.