sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > DN Serisi (Aynasız) > SIGMA 85MM F/1.4 DG DN HSM ART
PAYLAŞ:

SIGMA 85MM F/1.4 DG DN HSM ART

Tek Çekim:
10.857,00 TLKDV Dahil
Havale:
10.857,00 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları

Yeni SIGMA 85mm F1.4 DG DN | Art ile yaratıcılığınızda yeni bir aşamaya hazırlanın.

 

Yeni SIGMA 85mm F1.4 DG DN | Art objektifimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Özellikle tam kare aynasız gövde sistemleri için tasarlanmış olan bu olağanüstü ürünü profesyoneller kadar ileri amatörlerin de mutluluk ve heyecanla karşılayacağından eminiz.

 

Çok yüksek optik performans, sınıfına göre küçük boyutlu ve hafif gövde ile birlikte kullanışlı tasarımın biraraya gelmesi sonucunda, bu ürün en yüksek standartlara sahip fotoğrafçıların beklentilerini eksiksiz olarak karşılayacaktır.

 

“85mm F1.4” değerlerine sahip objektifler yaygın olarak portre fotoğrafçılığında tercih edilmektedir. Art ürün serimizde yer alan bu objektif, sahip olduğu üstün görüntü kalitesi sayesinde aynı değerlere sahip diğer ürünleri gölgede bırakmaktadır. Fiyatı,  boyutu ve en önemlisi, optik kalitesi dikkate alındığında kullanıcıların başka bir 85mm F1.4 tercih etmeleri için herhangi bir neden kalmamaktadır.

 

Ürünün ağırlığı 630gr, uzunluğu ise yalnızca 94.1mm’dir (SE bayonet model). Özellikle aynasız gövdeler için tasarlanmıştır ve çok geniş mercek çapı ile birlikte üstün düzeyde optik performansa üstelik küçük boyutlu bir gövdeye sahiptir. Bu niteliklerin aynı anda elde edilmesi uzun süredir mümkün değildi.

 

Kullanıcılar bu sayede ürünü kolaylıkla yanlarında taşıyabilecek ve gündelik olarak kullanabileceklerdir. Ayrıca tasarıma eklenmiş olan çok sayıdaki yeni işlevler hem profesyonellerin hem de amatörlerin çok daha verimli çalışmalarını sağlayacaktır. Örneğin, “diyafram halkası kilit anahtarı” diyafram halkasının istemsizce hareket ettirilmesini önler. Objektifin gövdesi toza ve su sıçramasına karşı tecrit edilmiştir. AFL butonu ve parasoley kilidi de eklenmiştir. Tüm bu özellikler ürünün her ortamda ve zor koşullarda rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Bu benzersiz ürün, bir “portre objektifi” olmanın ötesine geçerek, kullanıcıların yaratıcılıklarını yeni bir aşamaya taşımalarını sağlayacaktır.

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.