sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Filtre > SIGMA 46mm WR Protector Filtre
PAYLAŞ:

SIGMA 46mm WR Protector Filtre

Tek Çekim:
390,70 TLKDV Dahil
Havale:
390,70 TLKDV Dahil
Ürün Açıklamaları

Protector (Koruyucu / SIGMA WR - SIGMA)

Protector filtreler, objektifin ön yüzeyini toz ve kire, ayrıca darbe ve çizilmelere karşı korur. Hiçbir renk değeri olmadığından fotoğraflarınızdaki renk doğruluğuınu etkilemez. Sürekli kullanıma uygundur.

Optik kalite beklentisinin farkında olan bir tasarım.

Tasarımda, özellikle daha ince olan geniş tip filtreler kullanıldığında, köşe kararması ya da çevresel ışıkta düşüş olmaması gözetilmiştir. 

Ultra  düşük yansıma.

SIGMA Süper Çok Katmanlı Kaplama teknolojisinin kullanılmasıyla filtrelerde yansıma ve parlama oluşmasının önüne geçilmiştir. Ayrıca siyah kenarlı cam kullanımı da iç yansımaları azaltmaktadır. Tüm dijital ve analog çekimlerde yüksek performans elde edilir.

Su ve yağ tutmayan özel kaplama (WR filtreler).

Yüzeyin kusursuz su ve yağ tutmama özelliği sayesinde, WR filtreler su damlacıklarını adeta iter. Parmak izi oluşmasına karşı dirençli olan yüzeyde bir iz kalsa bile kolaylıkla silinir.

Antistatik yüzey

Kusursuz antistatik yapısı sayesinde filtre yüzeyinde mikroskopik toz birikmesi görülmez. Tozlar sadece basit bir hava pompası ile temizlenebilir.

İnce çerçeveli geniş tip filtreler (46-82mm)

İnce çerçeve kullanılması sayesinde (86, 95 ve 105mm çap hariç) çok geniş açılı objektiflerde dahi köşe kararması oluşmasının önüne geçilmiştir. Tüm objektifler için idealdir. Ayrıca, çerçeveye yiv açılmış olduğundan filtrenin önüne objektif kapağı takılabilmektedir.  

Taşıma ve uzun süreli saklama için ideal

Elastomer plastik kullanıldığından, filtre taşıma sırasında kutunun içinde hareket etmez. Kutu yarı saydam olduğundan içeriği açmadan görülebilir. 

 

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.