sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > Art Serisi > SIGMA 135MM F1.8 DG HSM ART
PAYLAŞ:

SIGMA 135MM F1.8 DG HSM ART

%
17
Eski Fiyat:
 56331.00 TL (KDV dahil)
Tek Çekim:
46.200,00 TLKDV Dahil
Havale:
46.200,00 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları

SIGMA 135mm F1.8 DG HSM | Art

 

F1.8 diyafram açıklığı ile bu yeni tele objektif, Art serisinin FF gövdeler için sabit odak uzaklığına sahip (prime) seçeneklerini daha da zenginleştiriyor.

  1. Optik performansı ön planda tutarak tasarlanmış ideal 135mm tele objektif
  2. Hızlı ve hassas AF
  3. Art serisinin altıncı FF sabit odaklı (prime) objetifi.En üst düzey performans özellikleri ile ideal 135 mm tele objektif

135 mm tele objektifler genellikle bir objektif setine eklenen ilk tele olarak sınıflandırılmıştır. F1.8 aydınlığa sahip geniş ön mercek dramatik bokeh etkisi oluştururken 135mm odak uzaklığı güçlü bir perspektif sıkıştırma etkisi yaratır. Aksiyel renk saçılmasının en aza indirildiği SIGMA 135mm F1.8 DG HSM | Art, bokeh etkisinin sadece çarpıcı değil aynı zamanda yüksek estetiğe sahip olmasını sağlarken her karede kusursuz kontrast ve üstün görüntü kalitesiyle 50MP veya üzerindeki ultra yüksek çözünürlüğe sahip DSLR gövdeler için gereken mükemmel keskinliği sunar. Tasarım ve optik cam teknolojisindeki son yenilikleri birleştiren ve objektifin her unsurunu yeniden tasarlayan SIGMA, 135mm tele objektiflerde yeni bir standart oluşturmuş, merkezden köşelere kadar mükemmel görüntü kalitesini garanti altına almıştır.
Portre çekimlerinde her bir saç telinin görülebileceği keskinlikteki bu geniş açıklığa sahip objektif, muhteşem bokeh etkisiyle fotoğrafçılara ihtiyaç duydukları her şeyi fazlasyla verir. Yakın plan, hatta boy çekimlerinde arka planda hoş bir netsizlik elde edilmesi ve konunun öne çıkarılması için idealdir. Bu objektif, gelin çekimleri de dahil olmak üzere standart portrelere ek olarak, aksiyonu kaçırmadan takip edebilecek süper hızlı otomatik netleme ile aktüel çekimlerde de en iyi performansı sağlamaktadır.

Pazara sunuluşu: Bildirilecektir
Aksesuarlar: Çanta, Parasoley (LH 880-03)
Bayonet: SIGMA, NIKON, CANON
Görünüm ve teknik özelliklerde duyurulmaksızın değişiklikler meydana gelebilir

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.