sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > DC Serisi (APS-C) > SIGMA 8-16MM F4.5-5.6 DC HSM
PAYLAŞ:

SIGMA 8-16MM F4.5-5.6 DC HSM

%
17
Eski Fiyat:
 7640.17 TL (KDV dahil)
Tek Çekim:
6.265,00 TLKDV Dahil
Havale:
6.265,00 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları
APS-C boyutlu görüntü algılıyıcıya sahip D-SLR gövdeler için tasarlanmış 8mm ultra geniş açılı zoom objektif

APS-C boyutlu görüntü algılıyıcıya sahip D-SLR gövdeler için özel olarak tasarlanmış 8mm ultra geniş açıya sahip ilk objektiftir. Geniş görüş açısı ve abartılı perspektif fotoğrafçının konuyu vugulamasını mümkün kılar. Dört FLD cam elemanı ve üç asferikal objektif yüksek görüntü kalitesi sağlar. HSM ile sessiz ve yüksek hızda netleme yaparken aynı zamanda tam zamanlı olarak manuel netleme yapabilme imkanı da sunar.
 
121.2 derece geniş görüş açısı

Sigma,1979 yılında ilk geniş açı zoom objektif olan Zoom Gamma 21-35mm F3.5-4?ü piyasaya sunarak öncülük etmiştir. Bundan sonrada geniş açı zoom objektif teknolojisini geliştirmeye en ön saflarda devam etmiştir. 8-16mm F4.5-5.6 DC HSM APS-C boyutlu görüntü algılıyıcıya sahip D-SLR gövdeler için özel olarak tasarlanmış 8mm ultra geniş açıya sahip ilk objektiftir. Bu objektifin görüş açısı 35mm SLR gövdeler için 12-24mm objektifin görüş açısına eşittir.
 
Abartılı perspektif

Geniş görüş açısı abartılı perspektife sahip kışkırtıcı görüntüler oluşturarak fotoğrafçının konuyu vurgulamasını sağlar.
 
Muhteşem görüntü kalitesi

Florit can performansına eşit, dört FLD (F Düşük Dağılım) cam mercek renk saçılmalarını telafi eder. Ek olarak, kalıplanmış iki cam elemanı ve bir hibrid asferik mercek, geometrik bükülmeleri ve astigmatik bozulmaları kusursuz biçimde düzeltir. Dahili netleme sistemi yardımı ile tüm zoom aralığında yüksek çözünürlüklü görüntü oluşturur.

* FLD cam en yüksek düzeyde ışık geçirgenliğine ve en düşük düzeyde saçılıma sahiptir. Özellikle optik cihazlar için üretilen bu camın performansı florit cama eşittir ve mevcut camlardan çok daha düşük kırılma indisine ve saçılıma sahiptir. Bu özellikleri sayesinde ikincil tayf oluşumunu bir başka merceğin düzeltemeyeceği ölçüde düzeltirken yüksek keskinlik ve kontrast sağlar.

 

Süper Çok Katmanlı Kaplama
 

Süper Çok Katmanlı Kaplama, yansıma ve parlamaları azltırken tüm zoom aralığında yüksek keskinlikte görüntü oluşmasını sağlar.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı

 

Sessiz ve Hızlı AF
 

Hızlı ve sessiz netleme için HSM (Hiper Sonik Motor) ile donatılmıştır.
* Pentax gövdeler HSM desteklemediğinden AF çalışmayacaktır.
  Hipersonik Motor
 
Kompakt Yapı

75mm çapında,105.7mm uzunluğunda ve 555g ağırlığında kompakt yapılı bir objektiftir. Küçük boyutlu ve hafif olması, yolculuklar için idealdir.
 
En yakın netleme uzaklığı 24cm (9.4'')

Tüm zoom aralığında en yakın netleme uzaklığı 24cm olup en fazla büyütme oranı 1:7.8?dir.
*APS-C boyutlarından daha büyük görüntü algılayıcıları ve 35mm ile kullanıldığında kenarlarda kararma oluşur.Vignetting will occur if the objektif is used with digital cameras with image sensors larger than APS-C size or 35mm SLR cameras. * HSM'yi desteklemeyen Pentax *ist serisi ve K100D DSLR gövdelerde AF çalışmaz. * Bu objektife filtre takılamaz.
g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.