sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > DC Serisi (APS-C) > SIGMA 17-50MM F2.8 EX DC OS
PAYLAŞ:

SIGMA 17-50MM F2.8 EX DC OS

%
18
Eski Fiyat:
 4367.60 TL (KDV dahil)
Tek Çekim:
3.580,00 TLKDV Dahil
Havale:
3.580,00 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları
D-SLR fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmış, geniş diyafram açıklığına sahip ve Sigma'nın özgün OS (Optik Stabilizasyon / Titreşim Engelleme) işlevi ile donatılmış 17 mm geniş açılı zoom objektif.

APS-C algılayıcı boyutundaki D-SLR fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmış 17 mm odak uzaklığına sahip, Sigma?nın özgün OS işlevi ile donatılmış standart zoom objektiftir. Titreşim engelleyici OS özelliği, örtücü hızını bu özelliği taşımayan bir objektife kıyasla yaklaşık 4 stop daha düşük kullanmanıza izin verir. 91.9 mm uzunluğu ile küçük boyutu ve hafif yapısı, seyahat fotoğrafçılığı için idealdir. İki FLD (Florit cam eşdeğeri, düşük saçılımlı) cam mercek, iki kalıplanmış cam ve bir hibrid asferik mercek, istenmeyen ışık saçılmalarını kusursuz biçimde düzeltir. Çevresel parlaklığı kusursuzdur, köşe kararmasına yol açmaz. Tüm zoom aralığı boyunca en açık diyafram değerlerinde dahi keskin ve yüksek kontrastlı görüntü oluşturur. Dahili HSM (Hiper Sonik Motor) ile hızlı ve sessiz netleme yapar.
 
FLD (Florit Cam Eşdeğeri Düşük Saçılımlı) Cam Mercek

Florit cam performasına eşit, iki FLD cam mercek renk saçılmalarını telafi eder. Ek olarak, kalıplanmış iki cam elemanı ve bir hibrid asferik mercek, geometrik bükülmeleri ve astigmatik bozulmaları kusursuz biçimde düzeltir, tüm zoom aralığında yüksek keskinlikte görüntü sağlar. * FLD cam en yüksek düzeyde ışık geçirgenliğine ve en düşük düzeyde saçılıma sahiptir. Özellikle optik cihazlar için üretilen bu camın performansı florit cama eşittir ve mevcut camlardan çok daha düşük kırılma indisine ve saçılıma sahiptir. Bu özellikleri sayesinde ikincil tayf oluşumunu bir başka merceğin düzeltemeyeceği ölçüde düzeltirken yüksek keskinlik ve kontrast sağlar.

 

Sigma'nın Özgün OS (Optik Stabilizasyon / Titreşim Engelleme) Teknolojisi
 

Bu objektif Sigma'nın özgün OS özelliği ile donatılmış olup, çekimde örtücü hızının yaklaşık 4 stop kadar düşürülebilmesine olanak sağlar.
Optik Stabilizasyonsuz
Optik Stabilizasyonlu
 
Tüm Zoom Aralığında F2.8 Geniş Diyafram Açıklığı

Geniş diyafram açıklığı aydınlık bakaç görüntüsü oluştururken, etkin netleme yapılabilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda ana konunun vurgulanabilmesi için netsiz arkaplan oluşturur.
 
17mm Geniş Açı

35mm formatta 25.5 ? 75mm eşdeğerliğini kapsayan bu objektif, portre ve manzara çekimleri ile genel kullanım için idealdir.

* Görüş açısı, takıldığı fotoğraf makinesine bağlı olarak değişebilir.
 
Kompakt Yapı

83.5 mm çapında, 91.8 mm uzunluğunda ve 565 g ağırlığında, kompakt yapılı bir objektiftir. Küçük boyutlu ve hafif olması, yolculuklar için idealdir.

 

Süper Çok Katmanlı Kaplama
 

Süper Çok Katmanlı Kaplama, yansıma ve parlamaları azltırken tüm zoom aralığında yüksek keskinlikte görüntü oluşmasını sağlar.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı
 
Üstün çevresel parlaklık

Üstün çevresel parlaklığa sahiptir. Köşe kararması yoktur. En açık diyafram değerlerinde dahi keskin ve yüksek kontrastlı görüntü oluşumunu sağlar.

Dahili Netlik (IF) sistemi ön elemanın dönmesini engelleyerek taç yaprağı tipinde gölgelik (parasoley) ve polarizasyon filtresi kullanımına izin verir.

* APS-C boyutundan daha büyük veya 35mm algılayıcı kullanan fotğraf makineleri ile kullanıldığında köşelerde kararma oluşur.

 

Sessiz ve Hızlı AF
 

Hızlı ve sessiz netleme için HSM (Hiper Sonik Motor) ile donatılmıştır.

* Pentax gövdeler HSM desteklemediğinden AF çalışmayacaktır.
  Hipersonik Motor
 
Yakın netleme kabiliyeti

Bu objektif tüm zoom aralığı içinde 28cm netleme mesafesine ve 1:5 azami büyütme oranına sahip olup, yakın plan çekimler için idealdir.

 

Yuvarlak diyafram
 

Bu objektif 7 bıçaklı yuvarlak diyaframı netsiz alanlarda cazip bokeh efekti oluşturur.
 
Dahili Netleme

Dahili Netlik (IF) sistemi ön elemanın dönmesini engelleyerek taç yaprağı tipinde gölgelik (parasoley) ve polarizasyon filtresi kullanımına izin verir.

* APS-C boyutundan daha  büyük veya 35mm algılayıcı kullanan fotğraf makineleri ile kullanıldığında köşelerde kararma oluşur.

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.