sepet Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Toplam tutarı: TL'dir
sat?n al

Foto Pro    Foto Pro   
Sigma Photo
Thinktank Photo
MindShift Gear
Swarovski Optik
Velbon
OUTLET
FOTOPRO MARKET > SIGMA > Objektif > DC Serisi (APS-C) > SIGMA 18-250MM F3.5-6.3 DC OS MACRO HSM
PAYLAŞ:

SIGMA 18-250MM F3.5-6.3 DC OS MACRO HSM

%
18
Eski Fiyat:
 4367.60 TL (KDV dahil)
Tek Çekim:
3.580,00 TLKDV Dahil
Havale:
3.580,00 TLKDV Dahil
Uyumluluk:
Ürün Açıklamaları
D-SLR Fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı ve ufak yapıda telefoto zoom objektif

SIGMA Corporation yeni APO Macro 18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM objektifi duyurmaktan mutluluk duyar. Küçük yapısı yüksek zoom oranı ile geniş açıdan telefotoya çekim yapabilmesi yanında makro çekim imkanı da sunar.

Sigma'nın optik ve yapısal tasarım devrimi yaptığı 18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM objektif, küçük yapısı ve 35cm minimum netleme mesafesi sağlıyor. Yeni Thermally Stable Composite (TSC) sayesinde objektif yapısını korur ve özellikle değişen sıcaklıklarda az miktarda esnemeye maruz kalır. Yanında az ekipman taşımak isteyenler ve seyahat kullanımı için ideal bir objektiftir.
 
Tek objektif geniş fotoğraf aralığı sunar

18mm geniş açıdan 250mm telefotoya çekim yapılabilmesi için tasarlanmış bu çok yönlü objektif, manzara, spor, ve makro fotoğraflar gibi her amaca uygundur.
 
Mükemmel Makro Performans

Bu objektif tüm zoom aralığı içinde 35cm netleme mesafesine ve 1:2.9 azami büyütme oranına sahiptir. APS-C boyutlu görüntü algılayıcısına sahip fotoğraf makinelerinde makro fotoğraflarda 1:2 oranında azami büyütme mümkündür. Buna ek olarak boyutu ve kadraj zoom halkasını döndürerek ayarlanabilir, makro fotoğrafta sabit odaklı makro objektiflere göre kolaylık sağlar. Daha kolay kullanım için, her odak mesafesindeki en fazla büyütme oranı objektifin üzerinde görülür.

 

Ufak yapıda temel değişimlerin sonuçları
 

Çift taraflı asferik lens elemanları ve yeni tasarımın sonucunda filtre çapı oldukça küçültülmüştür. Ufak yapıdaki bu objektif 13x yüksek zoom kabiliyeti, 62mm filtre çapı ve boyutları 73.5mm x Uzunluk 88.6mm'dir. Seyahat ve eğlence fotoğrafçılığı için mükemmel yapan kullanım kolaylığı ve taşınabilirliğidir.

 

TSC (Thermally Stable Composite) Teknolojisi
 

Thermally Stable Composite (TSC) teknolojisi sayesinde objektif yapısını korur ve özellikle değişen sıcaklıklarda az miktarda esnemeye maruz kalır. Genellikle kullanılan Polikarbonat ile karşılaştırıldığında, TSC yaklaşık % 25 daha yüksek elastikiyete sahiptir. Termal büzülme düşük olduğundan, metal parçalarının yüksek benzeşmesi vardır ve yüksek kalitede ürün üretiminde katkıda bulunur.

 

Pirinç bayonet
 

Yüksek hassasiyette ve dayanıklılıkta üretilmiş bayonete sahiptir. Uzun süre kullanılabilmesi için çok daha dayanıklı hale getirilmek üzere özel işlemlerden geçirilerek üretilmiştir.

 

Optik Sabitleyici (OS)
 

SIGMA?nın özgün OS (Optik Dengeleyici) fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu sistem deklanşör hızını 4 stops kadar yavaşlatır, fotoğrafçı sarsıntının telafi edildiğini vizörden baktığında görebilir ve kolayca çekimini yapar. Motor sporları gibi hareketli fotoğraf çekerken, otomatik olarak hareketi algılar ve kamera sarsıntılarında etkin düzeltme sunar.

*Sony ve Pentax uyumlu modeller Titreşim Engelleyici foknsiyona sahip değildir
*Çekim mesafesi azaldığında OS performansı kademeli olarak azalacaktır.
Optik Stabilizasyonsuz
Optik Stabilizasyonlu
 
Üstün Optik Performans

SLD (Special Low Dispersion) glass element offers excellent correction of color aberration. Three aspherical lenses including double-sided aspherical lens together with the latest design, prevent and correct all types of aberrations including astigmatism, achieving high quality images throughout the entire zoom range.

 

Parlama ve Yansımaları Önleyen yapraklar
 

İlk zamanlardan beri, objektif yapısından kaynaklanan (örneğin ters ışık) iç yansıma ve parlamalar objektifin sağladığı görüntü kalitesini kalitesini oldukça etkiler. Süper Çok Katmanlı Kaplama, yansıma ve parlamaları azaltırken tüm zoom aralığında yüksek keskinlikte görüntü oluşmasını sağlar. Objektif ile birlikte verilen taç yaprağı tipindeki parasoley yardımıyla ilgisiz ışıkların objektife girmesi ve iç yansımaların oluşması önlenir.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı

 

HSM(Hiper Sonik Motor)
 

Hızlı ve sessiz netleme için HSM (Hiper Sonik Motor) ile donatılmıştır.
  Hipersonik Motor

 

Yuvarlak diyafram
 

Bu objektif 7 bıçaklı yuvarlak diyaframı netsiz alanlarda cazip bokeh efekti oluşturur.

g?venli al??veri? visa master american express maximum axess rapid ssl ecommerce software
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.